Korporatīvie pasākumi atpūtai un darbinieku saliedēšanai
Uzņēmumi arvien vairāk apzinās ārpusdarba pasākumu nozīmi kolektīva saliedēšanā, darbinieku motivācijā un kopīgu mērķu sasniegšanā kā vienotai komandai. Cilvēki iepazīst labāk viens otru, tādējādi veidojot savstarpējo komunikāciju, un cilvēciskas attiecības. Tas atspoguļojās turpmāk ikdienas komunikācijā un tā jau ir citā līmenī, jo kolēģi jau viens otru ir iepazinuši un viņiem kopā sanāk produktīvāk sastrādāties. Īpaši tas ir svarīgi starp nodaļām un departamentiem, starp kuriem ikdienā komunikācija notiek attālināti. Sporta spēles neorganizējam, tās lai organizē citi. Bet jebkurš cits formāts ir atbalstāms.
Mūsu piedāvātie pasākumi
Organizācijas un cilvēki ir tik dažādi, tāpēc laika gaitā ir aprobēti dažādi pasākumu formāti. Nav pasākumi, kuri 100 procenti dublējas. Vienmēr tiek piemeklēts un atrasts kaut kas jauns un kompānijai pievilcīgs. Svarīgi pasākumu sākt gatavot savlaicīgi!
Ekskursiju diena
Īpaši jau vietējiem liekas, ka viss jau zināms un redzēts, bet kā izrādās no pieredzes...tā nav. Svarīgi, lai fakti un vietas tiek pasniegti interesanti un viegli, tas aizrauj!
Pārgājieni
Šie nav pārgājieni uz izdzīvošanu, bet 15-16 km gari pa skaistam Latvijas vietām ar stāstījumu un apstāšanos. Siguldas pusē to var papildināt ar vīna degustāciju vai pusdienām kāda no restorāniem.
Velotūre
Velotūres ir pieprasītas Jūrmalā, jo daudzās valstī braukt pa pludmali nav atļauts vai nav iespējams. Parasti šīs tūres ir 2-3 stundas un ir iespējams noorganizēt īsāku vai garāku pitstopu ar atspirdzinošiem dzērieniem un uzkodām vai muzikālu pauzi.
Kvesti
Ja negribas iet ekskursijā, ir iespēja noorganizēt orientēšanās spēli jeb kvestu. Jau tādi noorganizēti Vecrīgā, Lielupes brīvdabas muzejā, Jūrmalas vēsturiskajā centrā, Ķemeru parkā, Rīgas zooloģiskajā dārzā un Latvijas Nacionālajā botaniskajā dārzā. Lai gan sagatavot tos var par jebkuru vietu
Svētku vakariņas
Katrs pats var rezervēt restorānu pasākumam Rīgā vai citās Latvijas malās, bet lai nebūtu jālauza galva par loģistiku, kurš vadīs pasākumu, ar kādām aktivitātēm papildināt, lai nav vienkārša ēdienu uzņemšana, esam mēs! .
Sēņošana
O, sēņošana, latviešu nacionālais sporta veids, tas aizrauj ik vienu, un komandas gars ir garantēts. Protams, ka pasākums ir atkarīgs no sezonas un laika apstākļiem.
Programmas Jūsu partneriem
Esiet aizņemti ikdienas darbos un īsti neziniet kā "izklaidēt" savus partnerus, viesus? Uzticiet savas rūpes mums. Vienosimies!
Pikniks
Pikniku, protams, apvienot ar kādu aktīvu nodarbi, bet, ja kolektīvā ir gados vecāki cilvēki vai nav vēlme skriet pa purviem, pikniku svaiga gaisa varam noorganizēt viegli piebraucamā vietā. Ja budžets ļauj, varam pieaicināt profesionālu pavāru, kurš parādīs, pastāstīs par ēdinu ko gatavo. Varam kopā viss kolektīvs uzvārīt zupu uz "dzīvas" uguns. Kurš mizos kartupeļus?
Muzikālās pauzes
Mūzika jebkuru pasākumu atdzīvina un piedod tam vērtību. Sākot no muzikāliem priekšnesumiem muižās un Dzintaru koncertzālē, līdz brīvdabas muzejiem.
Speciāli pasākumam izgatavotas tortes
Svinīgam pasākumam īpaši, ja tas ir saistīts ar kādu gadskārtu labi iederas torte. Mums ir vairāki konditori, kuru autordarbi ir labākie Latvijā. Izskats, tēma, pildījums, izmērs ir iepriekš saskaņojams.
Baloni pasākuma noskaņai
Baloni rada īpašu atmosfēru un tos var sagatavot par jebkuru tēmu. Tie var būt kā dekorācija foto stūrītim kur pasākuma dalībnieki par piemiņu fotografējas.
Salūts
profesionāļu sagatavots salūts ar vai bez mūzikas pavadījuma. katram pasākumam individuāls un neaizmirstams. Uzšausim!
Par mums
Es esmu Armands Muižnieks, pašnodarbināta persona ar vairāk nekā 30 gadus pieredze darbojoties tūrisma un viesmīlības jomā. Atbilstoša izglītība un pieredze. Manā komandā ir dažādu nozaru un industriju speciālisti, kuri tiek piesaistīti atbilstoši pasākuma formātam. No klientiem saņemts pozitīvs vērtējums un aicinājums rīkot pasākumus arī turpmāk. Sadarbosimies!
Kāpēc sadarboties ar mums?
 • 1
  Vairāk nekā 30 gadu pieredze
  Laiks un pieredze ļauj izprast klienta vēlmes un vajadzības.
 • 2
  Atbilstošas kompetences
  Ņemot vēra organizatoru izglītību un pieredzi var teikt, ka esam, ja ne labākie, tad sirsnīgākie noteikti!
 • 3
  Lieliski sadarbības partneri
  Laika gaitā ir nostiprinātas attiecības ar labākajiem nozares partneriem.
 • 4
  Elastīga pieeja
  Katrs organizētais pasākums ir unikāls un vienmēr ar klientu rodam labāko risinājumu.
 • 5
  Daudzveidīgi pakalpojumi
  Pasākumi ir interesanti, daudzveidīgi un priecīgi.
 • 6
  Viss vienā
  Klientam nav jādomā par detaļām. Izrunājam, saskaņojam, vienojamies par apmaksu un nodrošinām.
Kontakti jautājumiem un pasūtījumiem
Tālr.: +371 29218560
Email: [email protected]
Mūsu sociālie mediji:
All photo and video materials belong to their owners and are used for demonstration purposes only. Please do not use them in commercial projects.
Made on
Tilda